Novinky – MUDROKRALOVSTVO

Škola v prírode pre doma-vzdelávačov!

Minulý rok sme sa stretli s deťmi na individuálnom vzdelávaní v Škole v prírode, kde sa prepojili deti z rôznych kútov Slovenska a tak si odovzdali svoje zážitky a pocity zo života doma-vzdelávača. Strávili tak spolu zábavný čas, plný kreatívnej výučby, prechádzok v prírode a rôznych intuitívno-podporných hier. Ak sa chceš tento rok pridať aj ty, napíš nám na info@mudrokralovstvo.sk. Termín je plánovaný na september – október 2022.

Douč sa vybrané slová s piesňami od Surikááát!

Liliana Šišková a Eva Sakálová vytvorila v autorskom projekte SuriKaty osem príbehov a osem hudobných klipov na výučbu vybraných slov. Melodické piesne si deti budú pospevovať samé, bez stresu a donútenia sa ich učiť. Následne si môžu texty zapísať, nájsť v nich tvrdé y a urobiť si svoju knižku textov :-). Doučovanie vybraných slov si môžete čoskoro vybrať v ponuke.

Letná škola Múdrokráľovstva

Cez letné prázdniny 2023 chystáme pre deti 1.-9. ročníka ZŠ Letnú školu, na ktorej sa nielen veľa tvorivo naučíme, ale aj zabavíme, zatancujeme si, zašportujeme a zažijeme mnoho zážitkov v krásnej prírode bernolákovského kaštieľa. Práve v kaštieli sa každý rok odohrávajú školské tábory pre deti. Pre záujem nám zašlite email, alebo sa pridajte na odber nášho Newslettra.

Návrat hore
Cookie Consent with Real Cookie Banner